PaslaugosPaveldėjimo dokumentų tvarkymas

Artimo žmogaus ar giminaičio netektis yra dažnai netikėtas ir daug streso sukeliantis reiškinys, po kurio tenka susidurti su įvairiais dokumentų tvarkymo sunkumais. Vienas iš pagrindinių dalykų tuo metu būna mirusiojo artimiesiems ir giminaičiams – jo palikimo priėmimas. Mirusiojo artimieji, pretenduojantys į jo palikimo gavimą, per tris mėnesius nuo mirties datos privalo kreiptis pas notarą (pagal mirusiojo gyvenamą vietą) dėl paveldėjimo teisės liudijimo išdavimo. Neturi reikšmės ar testamentas buvo surašytas, ar ne.

Svarbus momentas yra tas, kad per šį trumpą laikotarpį, nesikreipus oficialiai nei vienam įpėdiniui dėl palikimo priėmimo, turtas atitenka valstybei arba kitaip savivaldybei (Turto fondui).

O jei taip jau atsitiko, kad palikimo priėmimo terminas buvo praleistas (dėl svarbių priežasčių, pvz. dėl ligos ar išvykus gyventi į užsienį, kai nebuvo galima suderinti laiko)

DOKRANDA gali ir pasiruošusi Jums padėti ! Tvarkome dokumentus Jurbarke, Šakiuose, Raseiniuose, visame Jurbarko rajone.

Jums nereikės gaišti laiko ir nervintis, vaikščioti ir laukti eilėse pas advokatus, notarus, eiti į teismus ir kitas įstaigas.

Žemėtvarkos konsultacijos

Klientams suteikiama paslauga, kuri sutaupo daug brangaus laiko ir lėšų. Atliekamas visas dokumentų tvarkymas: nuo įgaliojimo patvirtinimo pas notarą, žemėtvarkos dokumentų, teisinių konsultacijų. DOKRANDA yra Jūsų atstovas, kuris turi patirties ir išmano, kokius dokumentus ir kada reikia paruošti ir pateikti.

Kiek kainuoja DOKRANDA paslaugos?

Apibrėžto mokesčio nėra, kadangi visos situacijos yra labai įvairios ir individualios, skirtingo sudėtingumo laiko ir dokumentų ieškojimo prasme.